Kurs spawacza Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie

Indywidualny harmonogram zajęć

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów Ośrodek Szkolenia Spawaczy dostosowuje przebieg szkolenia do potrzeb kursanta związanych z jego aktualną sytuacją zawodową. Ustalenie indywidualnego harmonogramu zajęć pozwala na przebycie kursu bez uszczerbku na życiu zawodowym kursanta.

Skontaktuj się z nami

Miejsce prowadzenia kursu dla osób indywidualnych - ZAWIERCIE - Certyfikowany Ośrodek Kształcenia PL-SPAW
Miejsce prowadzenia kursu dla firm - Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Częstochowa, woj. Śląskie i okolice

Kurs spawacza Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie

Kurs spawacza Ośrodek Kształcenia Spawaczy PL-SPAW zaprasza na szkolenia dedykowane zarówno nowym kadrom spawalniczym jak i dla tych bardziej zaawansowanych, aby zweryfikować i podwyższyć kwalifikacje. Dzięki uczestnictwu w naszych kursach spawacza i szkoleniach zdobędziesz odpowiednie uprawnienia. Kurs spawacza to nie tylko teoria, ale również praktyczna wiedza przekazywana w nowoczesnej i łatwo przyswajalnej formie, dzięki której szybko nabędziesz nowe umiejętności do wykorzystania w pracy. Nasz kurs spawacza jest prowadzony kompleksowo przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów i egzaminatorów z praktycznym doświadczeniem, dlatego zapewniamy Ci pełen wachlarz wiedzy niezbędnej do wydajnej i bezpiecznej pracy zgodnej z wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy spawacza.

Kurs spawacza - zakres szkolenia

 • Spawanie złączy spawanych łukowe (elektrodami otulonymi) - metoda MMA 111
 • Spawanie łukowe złączy spawanych półautomatyczne (elektrodą metalową) w osłonie gazu obojętnego - metoda MIG 131
 • Spawanie złączy spawanych metodami MAG:
 • Spawanie półautomatyczne w osłonie gazu aktywnego - MAG 135
 • łukowe drutem proszkowym w osłonie gazu aktywnego (elektrodą metalową) - MAG 136
 • drutem proszkowym o rdzeniu metalicznym, elektrodą topliwą - MAG 138
 • Spawanie elektrodą wolframową (nietopliwą) w osłonie gazu obojętnego - TIG 141
 • Spawanie prętów zbrojeniowych (wg normy PN-EN ISO 17660)
 • Nasze szkolenia i kurs spawacza wykonujemy dla:
  • stali konstrukcyjnych (grupa materiałowa 1)
  • stali kotłowych (grupa materiałowa 5)
  • stali Cr-Ni (grupa materiałowa 8)
  • aluminium (grupa materiałowa 22, 23)

Szeroki zakres szkoleń MIG 131, MAG 135, 136, 138, TIG 141, MMA 111

Kurs spawacza prowadzony przez nasz Ośrodek Kształcenia Spawaczy pozwoli Ci na poznanie różnych metod spawania. Pokażemy Ci jak wykorzystać techniki spawania w praktyce oraz którą wybrać w zależności od materiału, temperatury i warunków środowiskowych, aby uzyskać jak najwyższą jakość spoin. W trakcie kursu spawacza wyjaśnimy i pokażemy jak sprawnie obsługiwać najpopularniejsze urządzenia spawalnicze z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na hali produkcyjnej. Kurs spawacza nauczy Cię również jakie są najlepsze metody na przygotowanie złączy do spawania, aby ułatwić sobie spawanie i uzyskać pożądany efekt. Po ukończeniu kursu spawacza i egzaminu otrzymasz niezbędne certyfikaty, świadectwa oraz książeczkę spawacza oraz uprawnienia, które otworzą Ci nowe możliwości do pracy i zarobku.

Kurs spawacza Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie

Jaka jest cena i ile kosztuje kurs spawacza?

Dostosowujemy ceny kursu spawacza i reszty szkoleń do Ciebie dlatego w zależności od tego czego potrzebujesz przedstawimy Ci najlepszą ofertę ceny kursu spawacza z dojazdem do Katowic, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, cały Śląsk - lub przeprowadź kurs spawacza w Zawierciu w siedzibie naszej firmy.

Szkolenia dla nadzoru spawalniczego

Oprócz kursu spawacza i powiązanych szkoleń oferujemy również szkolenia dla nadzoru spawalniczego firm podczas których poruszamy kluczowe dla branży zagadnienia. Prowadzimy szkolenia w zakresie norm:

 • PN-EN 1090
 • PN-EN ISO 3834

Dodatkowe kursy:

Kurs przecinacza tlenowego, czyli praktyczne i teoretyczne szkolenie zgodne z wymaganiami Instytutu Spawalnictwa, dzięki któremu uzyskasz uprawnienia do wykonywania zawodu ręcznego przecinacza tlenowego

Copyright © 2024 plspaw.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl