Opole kurs spawacza i egzamin, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie - metody MIG, MAG, TIG, MMA

Indywidualny harmonogram zajęć

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów Ośrodek Szkolenia Spawaczy dostosowuje przebieg szkolenia do potrzeb kursanta związanych z jego aktualną sytuacją zawodową. Ustalenie indywidualnego harmonogramu zajęć pozwala na przebycie kursu bez uszczerbku na życiu zawodowym kursanta.

Skontaktuj się z nami

Miejsce prowadzenia kursu dla osób indywidualnych - ZAWIERCIE - Certyfikowany Ośrodek Kształcenia PL-SPAW
Miejsce prowadzenia kursu dla firm - woj. Opolskie i okolice
Nasz ośrodek posiada akredytację TÜV SÜD.

certyfikat kursy spawania tuv sud certyfikowany ośrodek spawaczy

Czego nauczymy Cię w naszym kursie spawania

Dojeżdżamy do klientów z całej Polski m.in. Opole, Kędzierzyn-Koźle. Kursy spawacza Opole, które prowadzimy to kompleksowe przygotowanie do pracy spawacza. Przekazujemy niezbędną do pracy wiedzę teoretyczną dotyczącą spawania metodami MIG, MAG, TIG. Jednak główną zaletą naszego kursu spawania są praktyczne umiejętności, których Cię nauczy. Kursy spawania prowadzimy na wszystkich metodach zaawansowania. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz w dziedzinie spawalnictwa bądź też potrzebujesz nowych, konkretnych uprawnień i umiejętności (np. TIG 141). Wysoką jakość naszych szkoleń zapewniają:

 • najwyższa jakość, ilość oraz bogaty wybór sprzętu i urządzeń spawalniczych dla naszych kursantów
 • dobra cena - dojazd do klienta na każdym obszarze Polski
 • uczysz się od najlepszych - kursy prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę: Międzynarodowy Inżynier Spawalnik (IWE/EWE), Międzynarodowy Mistrz Spawalnik (IWS/EWS)
 • Wysoka Zdawalność - kurs prowadzony przez Licencjonowanego Egzaminatora Spawalniczego
 • cena szkoleń i termin jest ustalany indywidualnie zadzwoń lub wyślij zapytanie, aby dowiedzieć się jaka będzie cena kursu spawacza dla Ciebie
 • współpracujemy z wieloma firmami przemysłowymi - możliwość szybkiego zatrudnienia

Po ukończonym kursie spawacza Opole / Kędzierzyn-Koźle i pozytywnym zdaniu egzaminu spawacza otrzymujesz prawo do wykonywania zawodu wraz z oficjalnym certyfikatem Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Sprawdź również nasz kurs VT1 VT2 badań wizualnych.

Metody, których uczymy na kursie spawacza w Opolu i okolicach

 • MMA (111) - ręczne spawanie łukowe pozwalające na spawanie rozmaitych typów materiałów (cienkie, grube, wiele gatunków)
 • MIG (131) - spawanie elektrodą topliwą, pozwalające na spawanie metali szlachetnych w osłonie gazu obojętnego.
 • MAG (135) - to spawanie półautomatyczne blach i rur spoinami pachwinowymi lub czołowymi. Bardzo uniwersalna metoda spawania, tańsza niż spawanie elektrodami otulonymi. Praktycznie każdy metal i stop da się wykorzystać w tej metodzie także przydaje się do większości firm przemysłowych, konstrukcyjnych i produkcyjnych. Oczywiście jakość spoin zależy od doświadczenia spawacza w tym typie spawania
 • MAG (136) - to spawanie w osłonie gazu aktywnego, zgodnie z normą PN EN ISO 9606. Zaletą tej metody jest to, że materiał, który będziesz spawał nie wymaga większego przygotowania i czyszczenia. Dzięki temu szybciej odbywa się proces spawania, a połączenia i wtop zapewniają dużą wytrzymałość
 • MAG (138) - spawanie spoin pachwinowych blach i rur oraz doczołowych spoin przy użyciu drutu elektrodowo proszkowego z rdzeniem metalicznym. Często wykorzystywane w stoczniowym przemyśle. Metoda przyda się wszędzie tam, gdzie trzeba spawać na zewnątrz.
 • TIG (141) - spawanie elektrodą nietopliwą (wszystko w osłonie gazów, które są obojętne chemicznie). Szerokie wykorzystanie w różnych dziedzinach przemysłu. W trakcie spawania metodą TIG, spawacz może uzyskać wysoką jakość spoin przy braku rozprysku
Kurs spawacza Opole, Kędzierzyn-Koźle opolskie

Zastosowanie metod spawania MAG, MIG, TIG i korzyści z kursu spawania

Na kursie spawacza uczymy Cię metod, które poszerzą Twoje umiejętności, a co za tym idzie otrzymasz lepsze oferty pracy, po ukończeniu kursu spawacza. Tarnów to miejsce, w którym wykorzystasz nasze metody w różnych branżach - instalacje na budowach, prace spawalnicze na wysokościach, firmy produkcyjne, firmy przemysłu ciężkiego i maszynowego. Uprawnienia spawania i książeczka spawacza, które uzyskasz przydadzą się również w firmach, które zajmują się konstrukcjami stalowymi, remontami i rurociągami. Znajomość różnych metod to duże możliwości. Przykładowo zaletą spawania MAG, którą cenią sobie spawacze jest szybki przebieg procesu spawalniczego. Nie trzeba wtedy również przykładać dużej wagi (w porównaniu do innych metod) do czystości materiału na którym pracujemy. To zaleta wykorzystywana w wielu gałęziach przemysłu, gdzie warunki pracy są cięższe. Po pozytywnym zdaniu kursu spawacza otrzymujesz:

 • książeczkę spawacza
 • certyfikat z Instytutu Spawalnictwa z Gliwic, czyli świadectwo pozytywnego ukończenia Egzaminu Spawacza uznawane w całej Polsce i za granicą
 • solidny fach w ręku, spawacz to zawód którego pracodawcy stale potrzebują i chętnie zatrudniają
 • kwalifikacje umożliwiające podjęcie pracy w Polsce i za granicą
 • bogata wiedza z zakresu bezpiecznego spawania, czytania rysunków technicznych, oznaczeń spoin, elektrotechniki

Wykwalifikowany i dobry spawacz to cenny zawód, którego pracodawcy stale potrzebują i chętnie zatrudniają. Rynek rośnie, a wraz z nim potrzebni są spawacze. Jeśli szukasz solidnego kursu spawacza w Tarnowie to zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie. Dojeżdżamy do naszych klientów i działamy na terenie praktycznie całej Polski. Oferujemy również pomoc w zatrudnieniu i doradztwo w różnych sprawach dotyczących spawania, wykraczających poza program kursu.

Copyright © 2023 plspaw.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl