Kurs spawacza Kielce, Ostrowiec i Świętokrzyskie - MMA, MIG, TIG

Indywidualny harmonogram zajęć

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów Ośrodek Szkolenia Spawaczy dostosowuje przebieg szkolenia do potrzeb kursanta związanych z jego aktualną sytuacją zawodową. Ustalenie indywidualnego harmonogramu zajęć pozwala na przebycie kursu bez uszczerbku na życiu zawodowym kursanta.

Skontaktuj się z nami

Miejsce prowadzenia kursu dla osób indywidualnych - ZAWIERCIE - Certyfikowany Ośrodek Kształcenia PL-SPAW
Miejsce prowadzenia kursu dla firm - Kielce, woj. Świętokrzyskie i okolice
Nasz ośrodek posiada akredytację TÜV SÜD.

certyfikat kursy spawania tuv sud certyfikowany ośrodek spawaczy

Kurs spawacza - zakres szkolenia

Dlaczego nasz kurs spawacza w Kielcach, Ostrowie i województwie Świętokrzyskim? Po ukończeniu otrzymasz książkę spawacza z uznanymi w Polsce i za granicą certyfikatami. Poznasz nie tylko teorię, ale również praktyczną stronę spawania, wiele przydatnych technik i metod. Łatwiej znajdziesz nową i dobrze płatną pracę. Otrzymasz od nas elementarną i niezbędną wiedzę z różnych metod spawalniczych TIG, MIG, MAG jak również naukę czytania oznaczeń spoin na rysunkach technicznych, elementy materiałoznawstwa i elektrotechniki. Poznasz różnorodne metody m.in:

 • MMA (111) - ręczne spawanie łukowe
 • MIG (131) - spawanie półautomatyczne spoin, złączy, rur, różnych metali i blach
 • MAG (135) - drut elektrodowy lity, spawanie półautomatyczne, które zapewnia niskie koszty i dużą uniwersalność
 • MAG (136) - spawanie rur i blach w osłonie gazu drutem proszkowym co przyśpiesza proces, ponieważ spawanie nie wymaga przygotowania wcześniej materiału w tak dużym stopniu
 • MAG (138) - z drutem elektrodowo-proszkowym
 • TIG (141) - z dodatkiem drutu litego używając osłony gazów obojętnych (np. argon/hel)

Pokażemy jak prawidłowo czytać spoiny na rysunkach technicznych

Spawanie wymaga dokładnych określeń i parametrów, które będziesz musiał wykorzystać, aby prawidłowo łączyć elementy. Nauczymy Cię jak rozpoznawać podstawowe kategorie takie jak spoiny czołowe i pachwinowe (dwustronne i jednostronne), otworowe, grzbietowe, brzeżne. Będziesz wiedział jak prawidłowo czytać symbole, wymiary, znaki dodatkowe i inne symbole, które mówią o metodzie spawania, kontroli i jakości.

Zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość i zapytaj o cenę! Posiadamy atrakcyjne ceny i dojazd do klienta w trakcie kursu spawacza na terenie Kielc, woj. Świętokrzyskiego i okolic.

Jak zapewnić bezpieczne warunki podczas spawania

Kurs spawacza obejmuje również duży zakres praktycznej wiedzy i umiejętności z poziomu bezpiecznej pracy. Kursanci uczą się sprawdzonych metod spawania. Przykładamy dużą wagę do przygotowania Cię do pracy w sytuacjach i warunkach, które przytrafią Ci się w stałej pracy. Obejmuje to naukę obsługi urządzeń i sprzętu do spawania. Pokażemy Ci jak działać i przygotować sobie pewne i niezawodne stanowisko do pracy. Kwestie bezpieczeństwa to niezbędna opcja w dobrym kursie spawacza. Zagadnienia te realizowane są głównie na starcie programu kursu spawalniczego w Zabrzu, aby kursanci mieli czas na zdobycie odpowiedniej wiedzy i przyswojenie w kursie zasad bezpiecznego spawania w praktyce i wprowadzenie ich w prywatnych warsztatach. Zadbamy o najważniejsze, podstawowe elementy.

 • ochrona dróg oddechowych
 • zapewnienie wysokiej jakości ochrony dla Twojego wzroku
 • zadbanie o prawidłową ochronę narządów słuchu
 • ochrona przed wszelkimi możliwymi oparzeniami specjalistycznym rękawicami do profesjonalnych zastosowań
 • dobranie wygodnych i komfortowych nakolanników w zależności od warunków pracy
 • co robić i jak uchronić się przed pożarem
Kurs spawacza Kielce, Świętokrzyskie
Copyright © 2023 plspaw.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony i obsługa: LekroTech.pl